تیم مدیریت و برنامه ریزی

شیما خسروی
مدیریت

مدیر و موسس مجموعه، دارای مدرک کارشناسی مهندسی معماری و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی معماری داخلی، مدرس بین المللی مجموعه یونیتک و یونسکو در حوضه معماری و معماری داخلی

پونه رضایی راد

پونه رضایی راد
مسئول آتلیه طراحی

مسئول آتلیه طراحی مجموعه، طراح فاز 1 و 2 ، طراح سه بعدی و مسئول و مدرس در مجموعه ، دارای مدرک کارشناسی معماری داخلی و کارشناسی ارشد معماری داخلی، برنده جایزه بین المللی Design، وی فعالیت خود را در این مجموعه از سال 1396 آغاز نموده است.

عاطفه رستمی
مسئول ارتباطات داخلی و اجرایی

مسئول ارتباطات داخلی و اجرایی مجموعه، دارای مدرک کارشناسی مهندسی معماری و دارای مهر طراحی نظام مهندسی معماری، وی فعالیت خود را در این مجموعه از سال 1400 آغاز نموده است.

تیم آتلیه طراحی

ایسان ابراهیمی

طراح برتر سه بعدی مجموعه، دارای مدرک کارشناسی مهندس معماری و مدرک بین المللی طراحی دکوراسیون داخلی، وی از سال 1398 فعالیت خود را در این مجموعه آغاز کرده است.

صبورا فراز

طراح فاز 1 معماری و فاز 2 اجرایی مجموعه، دارای مدرک کارشناسی مهندسی معماری و مدرک کارشناسی ارشد طراحی شهری، وی فعالیت خود را در این مجموعه از سال 1401 آغاز نموده است

سوگل فتاح حسینی

طراح برتر سه بعدی مجموعه، دارای کارشناسی مهندسی معماری، وی فعالیت خود را در این مجموعه از سال 1399 آغاز نموده است.

الناز قادری

طراح انیمیشن معماری و طراح سه بعدی مجموعه، دارای مدرک کارشناسی مهندسی شهرسازی و مدرک کارشناسی ارشد طراحی شهری، وی فعالیت خود را در این مجموعه از سال 1401 آغاز نموده است.

مریم محمودی

طراح فاز 2 اجرایی و طراح سه بعدی مجموعه ، دارای مدرک کارشناسی معماری داخلی، وی فعالیت خود را در این مجموعه از سال 1401 آغاز نموده است.

شیوا آصفی

طراح گرافیست و پرزانت آلبوم های طراحی و طراح سه بعدی ، دارای مدرک کارشناسی مهندسی معماری، وی فعالیت خود را از سال 1401 آغاز نموده است.

تیم پتینه و نقاشی

سپیده خطیر

نیرو پتینه و نقاشی، دارای مدرک کارشناسی مهندسی معماری و کارشناسی هنرهای تجسمی، صنایع دستی، وی فعالیت خود را در این مجموعه از سال 1396 آغاز نموده است.

فرزاد آرانی

مسئول و مدرس گروه پتینه و نقاشی ، دارای مدرک کارشناسی مهندسی معماری و مدرک بین المللی بافت های دکوراتیو، مدرک بین المللی نقاشی هنری، وی فعالیت خود را در این مجموعه از سال 1395 آغاز نموده است.